👩‍🍳 Про нас

Привіт!

Якщо ви зараз на цій сторінці, то, певно, хочете дізнатися, хто ми такі та чим займаємось. Ну, тобто познайомитись ближче. І, знаєте, у цьому наші бажання цілком збігаються. То давайте ближче до справи?

Ми — не просто магазин готових страв, а виробництво за склом. Ви можете не просто купити у нас вареники, а й подивитись, як ми їх ліпимо. Звемось “Галя Балувана”. Чого та Галя Балувана, і хто вона така? Все просто: розбалуємо вас так, що після наших страв більше ніколи не захочете повертатись до магазинних напівфабрикатів.

Ми використовуємо лише найкращі продукти та відбірне м’ясо, йому ми приділяємо особливу увагу. Ну, а як ви думали? Це ж основа більшості наших страв. Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками, і щодня до нас приїжджають свіжі продукти. А це означає, що щодня ми готуємо з них так само свіжі смаколики.У нас на кухні все робиться лише руцями. Ми вважаєм, що жоден механізм не приготує так смачно, як справжній кухар. Бо звідки та холодна машина вам візьме любов? А пельмені, зроблені без душі, ніяка сметана не врятує.

Для зберігання наших страв ми використовуємо метод шокового заморожування. Завдяки цьому нам вдається зберегти не лише смак, а й користь наших страв. Їжа після розмороження та термічної обробки виходить ніби щойно з під ножа, тому ніхто не сумнівається у ваших кулінарних здібностях.

Головне для нас — це родинні цінності. Ми прагнемо, аби ви проводили якомога більше часу із близькими та коханими, а не біля плити. Саме тому щодня ми ліпимо, начиняємо, закручуємо, фаршируємо і ще багато чого робимо, аби зробити вам смачно. І шалено щасливі від того!

Ну що ж, наступний крок, то вже особиста зустріч. Як на це дивитесь? Обирайте для себе зручний день та час, і заходьте у гості. Будемо раді бачити хоч щодня, з 9:00 до 21:00, без вихідних. Знаходимось за адресами:


Миколаїв:
▪️ вул. 3-я Слобідська 54 (ринок Юліана);
▪️ вул. Південна 52 (на розі пр. Богоявленський);
▪️ пр. Миру 17 (на розі Театральної);
▪️ пр. Богоявленський 340 (в сквері за АТБ);
▪️ пр. Центральний 210 (на розі 6 Слобідської);
▪️ пр. Центральний 21 (на розі 8 Березня);
▪️ вул. Колодязна 3а (на розі 3-ої Слобідської);
▪️ пр. Богоявленський 285 (зупинка «Універсам»);
▪️ пр. Миру 56 б (Площа Перемоги);
▪️ пр. Центральний 11а (зупинка «Водопроводіна»);
▪️ пр. Миру 4 (на «Колосі»);
▪️ вул. Космонавтів 126а (зупинка "Смазочних").

Южноукраїнськ:
▪️ вул. Молодіжна 2 (ЖК Престиж);
▪️ пр. Незалежності 19б;
▪️ пр. Соборності 5.

Нова Одеса:
▪️ вул. Центральна 240.

Баштанка:
▪️ вул.Небесної Сотні 44 ( біля АТБ).


Раптом виникнуть питання, телефонуйте ось за цим номером: 063 757-92-93.

Все, до зустрічі, цьом!